آموزش دوربین مداربسته

 

نحوه ی کار با PMH و Insite-GOLD

 

معرفی

(PMH (Paradox My Home سروری جهت ایجاد پل ارتباطی  بین سیستم های پارادوکس با سیستم های تحت شبکه، دوربین ها و دستگاه های تلفن همراه با استفاده از نرم افزار Insite GOLD می باشد. استفاده از سرور PMH قابلیت اتصال به تمامی دستگاه های تحت شبکه را بدون نیاز به برنامه نویسی داخلی دستگاه ها یا برنامه نویسی دستگاه های پارادوکس برای شما فراهم می کند. به این ترتیب ساخت یک حساب کاربری و یک محل تحت نظارت بسیار آسان بوده و در عرض چند ثانیه انجام می گردد. بعلاوه  PMH سیستم مورد اطمینانی را برای ارسال اخطارها فراهم می کند و همچنین در صورت از دست رفتن اطلاعات اخطاری را ارسال می کند.

سرور PMH

 

اضافه کردن حساب به PMH

در ابتدا باید یک حساب کاربری در PMH ایجاد شود. پس از دانلود نرم افزار Insite GOLD، این حساب  را می توانید ایجاد کنید:

Menu >New installation > Create account in PMH

هنگامی که یک حساب ایجاد کردید ، جهت تأیید حساب، ایمیلی حاوی یک لینک فعال سازی برای شما ارسال می گردد. که این حساب توسط این آدرس ایمیل کنترل می شود. ایجاد و فعال سازی حساب PMH رایگان است و به محض ایجاد حساب میتوان بدون محدودیت در تعداد مکان های تحت نظارت در هرحساب، مکان های تحت نظارت را افزود. دقت داشته باشید که پس از ایجاد حساب کاربری، ظرف 6 ماه حداقل یک مکان تحت نظارت باید اضافه شود تا برنامه آن حساب را در پایگاه داده خود نگاه دارد.

سرور PMH

 

ایجاد یک محل و گزینه های سرویس

هر سیستم (Paradox (SITE به وسیله ی یک حساب PMH که دارای شماره سریال کنترل پنل پارادوکس است، شناسایی می شود. هر یک از محل های تحت نظارت دارای یک شناسه محل است که نام آن را میتوان به صورت اختیاری در برنامه تلفن همراه خود وارد کرد. محل هایPMH را می توان از طریق دوربین های تحت شبکه پارادوکس، ماژول های PCS و IP150 به PMH متصل نمود.

با فعالسازی این پنل و دستگاه های فوق و اتصال آنها به اینترنت یا شبکه تلفن همراه، این دستگاه ها به صورت خودکار به PMH وصل شده و فعال بودن دستگاه های متصل به آن را نشان می دهد.

برای این  منظور از منوی اصلی Insite GOLD، Menu > Create new را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع محل و وارد کردن شماره سریال و اطلاعات مربوط به نصب، یک صفحه پرداخت با گزینه های نوع سرویس از جمله امکان داشتن سرویس یک ماهه رایگان، نمایش داده می شود. سرویس یک ماهه رایگان برای هر یک از سرویس های خریداری شده نیز اضافه خواهد شد. سرویس یک ماهه رایگان در ابتدای ماه و پس از تاریخ ثبت نام آغاز خواهد شد.

سرور PMH

 

اضافه کردن محل تحت نظارت در Insite Gold

بعد از ساختن حساب کاربری و وارد کردن محل های تحت نظارت در PMH، نرم افزار Insite GOLD را دانلود و باز کنید. در بالای صفحه اصلی + را انتخاب کنید، نام برنامه محلی (اختیاری)، شماره سریال محل PMH یا شماره سریال پنل محل را وارد کنید، و درنهایت آدرس ایمیل حساب PMH را نیز برای این محل وارد فرمایید.

سرور PMH

 

جایگزینی یک پنل در یک سایت

در صورت عدم کارکرد مناسب پنل یک محل، این امکان وجود دارد که در صورت نیاز  به ارتقا یا جایگزینی، آن را با پنل دیگری جایگزین کرد. همچنین اگر اتصال پنل ثبت شده به PMH قطع شده باشد، در برنامه اصلی یک چرخ دنده قرمز ظاهر می شود. با فشار دادن چرخ دنده ی قرمز، شما می توانید شماره سریال یک پنل جدید را وارد کنید؛ پس از تأیید شماره، اگر PMH دارای پنلی با شماره سریال جدید باشد و از قبل به محل مشخصی اختصاص داده نشده باشد، جایگزین ارائه شده تأیید خواهد شد و یک ایمیل تأیید به حساب ایمیل PMH فرستاده می شود.

سرور PMH