مقالات اموزش دزدگیراماکن

راهنمای خرید دزدگیر اماکن دزدگیرمنزل دزدگیر مطب دزدگیرخانه بهترین دزدگیر

قبل از خرید دزدگیراماکن حتما بخوانید!!!

.

اطلاعات مفید برای انتخاب دزدگیر

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که به تجهیز کردن خانه ، ویلا ، ساختمان ، دفتر کار ، کارخانه و ... به سیستم اعلام سرقت فکر کرده باشید ولی برای انتخاب یک دزدگیر اماکن خوب نمی دانید چه چیز هایی را مد نظر قرار بدید؟!

    » قیمت محصول : ما به شما دزدگیر دیگارد را پیشنهاد می دهیم. چرا؟ چون با توجه به پکیج بودن دزدگیر که شامل تمامی تجهیزات لازم برای تجهیز کردن مکان شماست قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر برندهای دزدگیر (که نمونه هایی از انها در سایت موحود است) دارد.

    » درصد ضریب خطا : چون خیلی از مشتریان ما ، دزدگیر اماکن را برای منزل یا محل کار خود نصب میکنند . پس نیاز به یک خاطری جمع نسب به آن دزدگیر دارند . چون اگر تعداد دفعات خطای دزدگیر زیاد باشد بصورت خود به خودی اعتماد شما را کم میکند. ما به شما دیگارد را پیشنهاد می دهیم که حداقل خطا را دارد(نه صفر ).

    » رنج فرکانسی : بیسیم پلیس ، ریموت های درب پارکینک و تجهیزات ازین قبیل دارای رنج فرکانسی 3 هستند. وقتی شما دزدگیری را انتخاب کنید که دارای همین رنج فرکانسی است ، تداخل ایجاد میشود که باعث آژیر کشیدن اشتباه دزدگیر میشود (اکثر دزدگیرهای موجود دربازار دررنج فرکانسی 3هستند بجز دزدگیرپارادوکس). ما به شما دزدگیر دیگارد را پیشنهاد می کنیم که دارای رنج فرکانسی 4 است که خطای حاصل از تداخل را تقریبا به صفر می رساند.

    » جذابیت ظاهری : بدلیل استفاده دزدگیر در محیط خانه و ویلا ، بسیاری از مشتریان ما ظاهر را ملاک قرار می دهند. تقریبا تمامی دزدگیر های موجود در بازار ، از ظاهر موجه و زیبایی برخوردارند. دزدگیر دیگارد نیز مانند بقیه این نیاز مشتری را نیز به بهترین نحو رفع کرده است.

چه کسانی نیاز به نصب دزدگیر دارند؟

هیچوقت فکر نکنید چون در خانه پول زیاد ، طلای گران قیمت و اشیاء عتیقه ندارید پس نیاز به دزدگیر ندارید. قیمت یک پک کامل دزدگیراماکن دیگارد تقریبا یک چهارم همان تلویزیونی هست که شما در گوشه سالن پذیرایی منزلتان دارید! پس بی تفاوت نباشید...

همچنین کاربرد دیگر دزدگیر در تمامی مغازه ها اعم از سوپر مارکت ،شیرنی فروشی ،ارایشگاه ،لباس فروشی ها وبسیاری از جاهای دیگر مانند داروخانه ،ابزار فروشی ،مطب ،مزون ،کلینیک ،اداره جاتها ،مدارس و.. میباشدبا توجه به اینکه در همه ی صنف ها تایم استراحت نیز وجود دارد فروشنده میتواند با استفاده از ریموت دزدگیر آن راتحریک کند وبه استراحت بپرداز به محض اینکه کسی وارد شود آژیر شروع به زدن میکند وفروشنده را مطلع می سازد.

در نتیجه شما میتوانید چند ریموت مختلف برای یک دزدگیر در نظر بگیرید که به طور مثال یک ریموت برای حسابدار یکی برای فروشنده ویکی برای صاحب کار که فقط در زمان فعال بودن دزدگیر ، افراد مورد نظر شما قابلیت تردد در مکان مجهز به دزدگیر را داشته باشند.

خریدار برای خرید سیستم دزدگیر، دو حق انتخاب دارد:

    1- سیستم حرفه ای که امکانات بسیار بیشتری از یک سیستم دزدگیر معمولی دارد و قابلیت اضافه کردن ماژول های متعددی را نیز دارا می باشد؛ از جمله سنسورهای لرزشی،

شکستن شیشه، ماژول شبکه، توسعه دهنده زون ها و ...  .

    2- سیستم ساده که دارای قیمت مناسب تر و به طبع قابلیت های کمتری می باشد و در واقع فقط یک سیستم دزدگیر تام عیار است و قابلیت های دیگری ندارد.

دزدگیراماکن بی سیم یا دزدگیر اماکن باسیم ؟

در گذشته بدلیل وجود خطاهای زیاد و همچنین عدم اتصال به برق ، دزدگیر اماکن بیسیم ، مشتری زیادی نداشت . ولی امروزه با پیشرفت سیستم های اعلام سرقت بیسیم و شناسایی خطاها و حذف آنها از کنترل پنل دزدگیر ها ، دیگر نمیتوان گفت خطای سیستم های دزدگیر بیسیم از باسیم بیشتر است.

البته مساله اتصال به برق آنها نیز ، با چک کردن هفتگی و یا ماهانه چشمی دزدگیر بیسیم ، این مشکل نیز حل خواهد شد.

دیگر معایب سیستم اعلام سرقت باسیم ، عدم توانایی در جابجایی آنهاست . یعنی چون سیم کشی دارد شما نمیتوانید به راحتی جای دزدگیر را عوض کنید. در صورتی که در دزدگیر منازل بیسیم این قابلیت به راحتی فراهم است.

به دلیل وجود برندهای مختلفی از دزدگیر اماکن بیسیم و کیفیت پایین این دزدگیرها و شکایت زیاد مصرف کننده ها ، اعتماد مشتریان به سیستم های ضدسرقت بیسیم کم شده و ترجیح به استفاده از دزدگیرمنازل باسیم دارند.

اما این را فراموش نکنید که سیستم ضدسرقت دیگارد بصورت کاملا بیسیم و دارای رضایت صد در صدیه تمامی مشتریان خود است.

اگر برق ساختمان قطع شود ، دزدگیرخانه من از کار می افتد؟

یکی از دغدغه های اصلی امروزه کاربران سیستم های امنیتی اماکن ، همین قطع و وصل شدن برق است. که اکثر مشتریان ما درخواست سیستم های امنیتی باتری خور را می دهند .

حال برای دزدگیراماکن نیز باتری تعبیه شده است؟ باید بگوییم بله! سیستم دزدگیر دیگارد دارای باتری ذخیره می باشند و هیچ یک از متعلقات دزدگیردیگارد احتیاجی به برق شهری ندارد.

نحوه کارکرد دزدگیراماکن به چه صورت است؟

زمانی که شما با استفاده از کلیدهای روی ریموت دزدگیر ، سیستم را فعال کنید . درصورت حرکت در مقابل چشمی ها ، دزدگیر شما شروع به آژیر کشیدن میکند . اما زمانیکه شما از در ساختمان وارد می شوید و با استفاده از ریموت سیستم دزدگیر خود را غیر فعال می کنید . خواهید دید که چشمی ها دیگر با گذر شما عکس العملی نشان نخواهند داد.

دزدگیر اماکن درصورت ورود غیرقانونی افراد ، چگونه به من اطلاع می دهد؟

دزدگیرهای منازل سیم کارتی و تلفنی ، بااستفاده از سیم کارت و خط تلفنی که به دستگاه وصل است . هنگامی که شروع به آژیر کشیدن کند ، به تلفن همراه شما زنگ و پیامک ارسال می کند و شا را از ورود غیرقانونی مطلع می کند.

بهترین دزدگیر اماکن باید چگونه باشد؟

از نظر سازنده و مشتری بهترین دزدگیر اماکن باید رابط کاربری آسان و قابل درکی داشته باشد .هرچقدر هم دزدگیر شما امکانات زیادی داشته باشد ولی کار کردن با آن برایتان سخت باشد تجربه کاربری خوبی را بهمراه ندارد و میزان رضایت شما را کاهش می دهد.

دزدگیرهای اماکن دیگارد با داشتن دفترچه راهنمای فارسی و زبان ساده آموزشی این بخش از نیاز شما را هم بنحو احسن تامین کرده است.

برای نصب دزدگیر اماکن چه تجهیزاتی باید تهیه کنم؟

اکثریت دزدگیرهای اماکن دارای بخش های زیر هستند که باتوجه به نیاز و خواسته شما همچنین متراژ و موقعیت مسکونی یا تجاری شما ، مدل و تعداد این اجزاء متفاوت می شود.

خرید دزدگیراماکن    » پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می باشند.

    » منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها ( در دزدگیرهای بیسیم همان باتری داخلی ) :در صورت قطع برق به مدت چند ساعت سیستم را روشن نگه میدارد و معمولا هر یکسال یا دو سال یکبار باید تعویض گردد.

    » انواع چشمی دزدگیر : وظیفه تشخیص حرکت را دارد و انواع متفاوتی دارد.

    » انواع مگنت : برای تشخیص باز شدن درب ورودی یا درب کمد و یا هر درب دیگری که دسترسی به آن محدود می باشد.

    » انواع شوک سنسور یا سنسورهای حساس به لرزش و کوبش

    » سنسورهای تشخیص حرارت و دود ( در بعضی از کنترل پنل های دزدگیرها وجود دارد.)

    » ریموت دزدگیر : کنترلی که با ان میتوان تنظیمات دزدگیر را انجام داد . و همچنین فعال و غیرفعال کردن دزدگیر با ان انجام می شود.

    » آژیر :به تعداد دو یا سه تا به صورت استاندارد میتوان وصل کرد و اگر بخواهد در فضای آزاد مثل حیاط یا پشت بام قرار  گیرد باید در کاور مخصوص قرار داده شود.

در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که از هر برند و شرکتی که خرید می کنید نکات زیر را به دقت درنظر داشته باشید :

    برندی را انتخاب کنید که سابقه طولانی در تولید این سیستم ها داشته باشد بدلیل اینکه تمام خطاهای سیستم را از بین برده اند .

    حتما درنظر داشته باشید که برخی برندها در ابتدا خوب کار می کنند ولی بعد از نصب و پس از مدت کوتاهی اجزای سیستمی آن درست کار نمی کنند و بدون اینکه شما متوجه شوید فعالیت آن سیستم مختل شده و برخی هشدارها را اعلام نمی کند.

    خدمات دوره ای و پشتیبانی دائمی برای این سیستم ها بهترین گزینه برای تشخیص معتبر بودن برند و تامین امنیت منزل و محل کار شما است.

سوالات خود را بیان کنید...

6 comments

  • […]  ♦ قبل از نصب دزدگیراماکن حتما این مطلب را بخوانید. […]
  • […]  ♦ قبل از نصب دزدگیراماکن حتما این مطلب را بخوانید. […]
  • […]  ♦ قبل از نصب دزدگیراماکن حتما این مطلب را بخوانید. […]
  • […]  ♦ قبل از نصب دزدگیراماکن حتما این مطلب را بخوانید. […]
  • […]  ♦ قبل از نصب دزدگیراماکن حتما این مطلب را بخوانید. […]