دزدگیر اماکن پارادوکس PARADOX

دزدگیر اماکن پارادوکس

 

دزدگیر اماکن پارادوکس کانادا

کمپانی پارادوکس (paradox) کار خود را در سال 1980 میلادی آغاز کرد و با سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و توسعه توانست در سال 1989 میلادی با تولید سنسورهای حرکتی (Motion Sensor) انقلابی در این صنعت ایجاد کند.

در سال 1996 شروع به تولید سیستم های اعلام سرقت و امنیتی دیجیپلکس (Digiplex) نمود که توانست سهم زیادی از بازار سیستم های دزدگیر و کنترل تردد را از آن خود کند . در سال 2001 میلادی شرکت پارادوکس طیف گسترده ای از سیستم های بی سیم به نام ماژلان را با کیفیت بالا تولید و روانه بازار کرد . این کمپانی از سال 2007 همه محصولات خود را در 3 خانواده اسپکترا ( Spectra ) ، ماژلان ( MAGELAN ) و دیجیپلکس (Digiplex) تولید می کند.

سری اسپکترا (Spectra) :سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) اسپکترا با تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان ، توسعه انعطاف پذیر وصفحه کلیدهای زیبا  یک سیستم اعلام سرقت (دزدگیر ) ایده آل برای نصب در منازل و مکانهای تجاری است که به 32 زون برای حفاظت نیاز دارد.

سری ماژلان ( Magelan ): در سیستم های اعلام سرقت (دزدگیر ) سری ماژلان کنترل پنلها و کنسولهای بی سیم 32 زون ماژلان حفاظت مضاعفی را برای هر مکان چه مسکونی و چه تجاری ، فراهم می کند . بنابراین بدون نیاز به تعویض و تغییر برد مرکزی ، دستگاه شما همواره بروز خواهد بود.

سری دیجیپلکس ( Digiplex ) : تامین کنندۀ سطح عالی از سیستمهای اعلام سرقت (دزدگیر ) برای بانکها ، اماکن نظامی فوق سری واماکن دولتی ، منازل مسکونی مجلل و هرجایی که نیاز به حداکثر حفاظت دارد ، می باشد .

شرکت امنیتی سامیران ، نماینده فروش محصولات پارادوکس کانادا در ایران می باشد.برای کسب اطلاعات و مشاوره و بازدید رایگان در محل شما با تلفن های واحد فروش دفتر یا مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

دزدگیر اماکن پارادوکس  دزدگیر اماکن پارادوکس