دوربین مداربسته IP

 

دوربین مداربسته شبکه (IP CCTV) یک دستگاه الکترونیکی است که برای دریافت تصاویر و تبدیل آنها به اطلاعات دیجتال از آن استفاده میشود. این کار در دوربین های مداربسته شبکه به وسیله حسگر الکترونیکی دوربین یا Imaging Sensor صورت می گیرد. این حسگر میتواند یکی از انواع CCD یا CMOS باشد.

دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا Internet protocol camera با نام اختصاری دوربین مداربسته IP نیز شناخته می شوند. این نوع از سیستم های دوربین مدار بسته بر خلاف دوربین های مدار بسته آنالوگ از اینترنت برای فرستادن و دریافت اطلاعات استفاده می کند. در اصطلاح عمومی به دوربین هایی که تصویر را از طریق اینترنت ارسال می کنند، “وب کم” گفته می شود ولی دوربین هایی که مصرف نظارتی و امنیتی داشته باشند با نام دوربین مدار بسته IP یا “نت کم” شناخته می شوند.

شرکت امنیتی سامیران وارد کننده و نمایندگی فروش محصولات تحت شبکه داهوا و هایک ویژن در ایران و طراح و مجری سیستم های تحت شبکه در سراسر کشور با نیروهای مجرب می باشد. برای اطلاع از فروش ویژه پکیچ های کامل دوربین ما با واحد فروش و یا مشاورین ما جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان بهمراه تست دوربین برخوردار شوید.

دوربین مداربسته شبکه HIKVISION

شرکت امنیتی سامیران نماینده فروش دوربین HIKVISION درایران باارائه گارانتی 18 ماهه تعویض در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد برای مشاهده محصولات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

Read More

دوربین مداربسته شبکه DAHUA

شرکت امنیتی سامیران نماینده فروش دوربین DAHUA درایران باارائه گارانتی 18 ماهه تعویض در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد برای مشاهده محصولات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

Read More