سیستم اعلام حریق

SENS Fire Alarm System

سیستم اعلام حریق سنس SENS

ARIAK Fire Alarm System

ZETA Fire Alarm System

C-TEC Fire Alarm System

سیستم اعلام حریق سنس

 

نام تجاری ثبت شده شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر می باشد که محصولات خود را با این نام به بازار عرضه می نماید. این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع سیستمهای اعلان حریق کانوشنال آغاز و امروزه و با تولید سیستم های اعلان حریق آدرس پذیر توانسته است خود را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی در این عرصه تبدیل نماید.همچنین برند سنس دارای تاییدیه آتش نشانی تهران،اصفهان،... واکثرشهرهای بزرگ میباشد.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت محصولات سنس کلیک کنید.

 

سیستم اعلام حریق آریاک

 

شرکت آریاک در سال ۱۳۶۷ شروع به فعالیت کرد و سپس در سال ۱۳۷۵ به نام شرکت آریاک الکتریک تهران نام گذاری شد.این شرکت دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید سیستم های اعلام حریق می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت محصولات آریاک کلیک کنید.

شرکت زتا در سال ۱۹۸۵ در کشور انگلستان تاسیس شد که یک تولید کننده خصوصی در انگلیس به شمار میرود. نام تجاری زتادر سیستم های اعلام حریقبه خوبی در سراسر جهان شناخته شده است برند زتا چندین سال است که در ایران با تمام تجهیزات چه سیستم های آدرس پذیر و چه سیستم های کانونشیال استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت محصولات زتا کلیک کنید.  

 

سیستم اعلام حریق سیتک

 

شرکت C-TEC در سال ۱۹۸۱ در بریتانیا تاسیس شد. این شرکت پیشرو در تولید تجهیزاتی برای زندگی ایمن در سراسر جهان با تولید تجهیزاتی از قبیل سیستم های اعلام حریق کانونشیال و آدرس پذیر ، سیستم های خاموش کننده اتوماتیک وغیره می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت محصولات سیتک کلیک کنید.