نمایشگر مناسب دوربین مداربسته چیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دوربین های مداربسته انواع مختلفی مثل آنالوگ، دیجیتال، رنگی، تک رنگ، بی سیم یا باسیم دارند. نمایشگر یا مانیتور دوربین مداربسته، تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته را نمایش می دهد. بنابراین خرید و نصب دوربین مداربسته، بدون یک نمایشگر مناسب بی فایده است. نمایشگر مناسب برای دوربین مداربسته باید تصاویر را با وضوح بالا نشان دهد؛ به طوری که جزییات آن قابل تشخیص باشد. ما در این مطلب مشخصه های نمایشگر مناسب دوربین مداربسته را بیان می کنیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله، بهترین انتخاب و خرید را در نمایشگر سیستم مداربسته داشته باشید.

نمایشگر مناسب دوربین مداربسته

نمایشگر مناسب دوربین مداربسته

مانیتور یا نمایشگر تصاویر دوربین مداربسته، می تواند یک صفحه تلویزیون، مانیتور کامپیوتر و یا یک LCD باشد. هر کدام از این گزینه ها مزایا و معایبی دارند. تلوزیون ها قیمت پایین تری نسبت به بقیه نمایشگرها دارند، ولی اندازه آن ها بزرگ است و برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند. اگر قصد خرید نمایشگر دوربین مداربسته ای با قیمت مناسب و سازگار با دوربین های مداربسته IP یا بی سیم دارید، مانیتورهای کامپیوتری گزینه خوبی هستند. LCD ها فضای کمتری را اشغال می کنند و رزولوشن تصویر بالایی دارند. داشتن قیمت بالا یک نکته منفی در رابطه با نمایشگرهای LCD است.

تلوزیون ها و مانیتورهای LCD اندازه و شکل های متنوعی دارند. مشخصات، کیفیت تصویر و قیمت هر کدام از این نمایشگرها با هم متفاوت است.