برق اضطراری UPS

UPS   یک دستگاه ذخیره کننده و تامین کننده برق است. سیستم های UPS را معمولا در درجه اول با توجه به میزان ظرفیت ذخیره سازی آنها طبقه بندی می کنند اگرچه عوامل دیگری نیز می تواند در انتخاب آنها موثر باشد.
از آجایی که امکان ذخیره سازی برق شهر به صورت متناوب در باتری وجود ندارد در مرحله نخست دستگاه UPS برق متناوب را به صورت مستقیم DC در خواهد آورد. این برق مستقیم در باتری ها ذخیره می گردد و تا زمان قطع برق میزان شارژ باتری ها ثابت نگه داشته می شود
.
با توجه به اینکه برخی وسایل الکتریکی برای درست عمل کردن نیاز به برق متناوب دارند دستگاه UPS پس از بازیابی انرژی الکتریکی از باتری آن را مجددا به فرم متناوب در خواهد آورد. کیفیت برق متناوب خروجی یکی از خصوصیات دیگر در زمان انتخاب UPS است.
ظرفیت باتری های دستگاه معمولا با واحد آمپر-  ساعت نشان داده می شود. یک آمپر ساعت به این معناست که این باتری می تواند پس از شارژ کامل جریان یک آمپر را برای مدت یک ساعت برای شما تامین کند.

 باتوجه به تنوع برند های موجود در بازار ،پیشنهاد می شود در هنگام خرید فقط قیمت را مد نظر قرار ندهید زیرا اکثر دستگاه های تولبد برق اضطراری بیشتر از  های فاراتل راپیشنهاد می دهد. محصولات فاراتل دارای گارانتی سامیران می باشدUPS چند ماه دوام نمیاورند.  شرکت سامیران به شما

برای کسب اطلاع از مدل های دستگاه برق اضطراری به ادامه مطلب مراجعه کنید...