گیت کنترل تردد

شرکت امنیتی سامیران ارائه دهنده گیت های کنترل تردد در سه بخش کلی : کنترل تردد افراد ، کنترل تردد خودرو و کنترل تردد اثر انگشتی .

کنترل تردد افراد

یکی از دغدغه های سازمانها و مراکز حساس و یا برجهای اختصاصی ، اماکن ورزشی و هر مکانی که با ارباب رجوع و یا مراجعه کننده در تماس هستند بحث مراقبت از ورود غیر مجاز افراد و یا حتی ورود و خروج غیر مجاز پرسنل می باشد .لذا راهبند های نفر رو یا گیت های نفرو ابداع شدند تا به این مشکل خاتمه بدهند .

کنترل تردد خودرو

ابزاری مناسب جهت کنترل تردد خودروها به پارکینگ بوده که علاوه بر تسهیل باز نمودن درب یا راه بند ، امکان مدیریت دسترسی به پارکینگ را در اختیار مدیریت قرار می دهد.

با استفاده از این سیستم نیازی به وجود نگهبان برای باز نمودن راهبند و یا گیت نبوده و سیستم به طور اتوماتیک خودروی مجاز را تشخیص داده و بدون نیاز به انجام عملی خاص توسط راننده امکان تردد به پارکینگ فراهم می گردد.

زمان و نام فرد در تمامی ترددها در سیستم ثبت گردیده و امکان نظارت و گزارش گیری وجود دارد.

کنترل تردد اثر انگشتی

دستگاه هاي کنترل تردد (اکسس کنترل) مجهز به سنسور تشخيص اثر انگشت و دوربين (در بعضي مدلها) می باشد.

اين دستگاه ها با ارائه انواع روشهاي شناسايي، ذخيره مطمئن و طولاني مدت اطلاعات و روشهاي گوناگون ارتباطي به همراه قابليتهاي چند رسانه اي مانند هشدار صوتي، نمايش تبليغات، تصوير برداري هنگام ثبت اثر يا درج كارت، ضبط صدا و ... نظارت و مديريت پرسنل و كنترل تردد آنها را به فرآيندي ساده با امكانات فوق العاده تبديل خواهد كرد.

شرکت سامیران  با ارائه جدیدترین ، مجهزترین و به روز ترین دستگاه های کنترل تردد در سه بخش کلی اشاره شده در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت های سیستم کنترل تردد افراد ، سیستم کنترل تردد خودرو و سیستم کنترل تردد اثر انگشتی به   ادامه مطلب   مراجعه فرمایید.